OLCHOWA OPOWIEŚĆ z KRAKOWA - nakład wyczerpany, dodruk trwa!

Szanowni Państwo,

Wszystkim, 
którzy Spowodowali iż pierwsze wydanie naszej
"Olchowej opowieści z Krakowa", 
"rozeszło się" bardzo szybko dawno temu...
DZIĘKUJEMY!!!

Odpowiadając na pytania kierowane do Księgarni Muzycznej Kurant i do nas bezpośrednio, z nadzieją informuję... iż DODRUK pierwszego wydania... TRWA!

Czeka Święty Mikołaj. Czekamy wszyscy Emotikon smile

************************

Nowy projekt Lidii Jazgar z zespołem Galicja.
Książka z płytą CD.

Tekst: Lidia Jazgar; muzyka: Ryszard Brączekorkiestracja: Michał Woźniak; ilustracje: Dorota Pietrzyk; wykonawcy: Lidia Jazgar z zespołem Galicjagościnnie - Anna Dymna.

Wydawnictwo poetycko-muzyczno-edukacyjne. Promocja Wartości w artystycznej formie. Zachwyca, ale i uczy, zawiera bowiem także informacje popularnonaukowe, muzyczno-muzykologiczno-dendrologiczne, z Miastem Kraków w roli głównej. Wszystko tu jest krakowskie, czyli piękne, mądre i dobre :) Treść i forma, twórcy i wykonawcy, głosy i instrumenty oraz drzewa szumiące i ptaszki śpiewające... muzyka i poezja, przyroda i ekologia, wzruszenie i nauka... naturalne współistnienie. I jeszcze szlachetne przesłanie, przypominające, iż życie nasze zmienia się, ale się nie kończy.

Producent, wydawca: ART BLUE Agencja Artystyczno-Promocyjna Lidia Jazgar. Wydanie pierwsze, kolekcjonerskie, 300 egzemplarzy, wyczerpane.

Dodruk dostępny wkrótce (także wysyłkowo) w Księgarni Muzycznej Kurant www.kurant.krakow.pl