W COŚ DLA DUCHA u Lidii Jazgar...

COŚ DLA DUCHA
Radio Kraków, piatek 30 maja 2014, godz. 21.00 - 23.00

W niedzielę 1 czerwca ulicami Krakowa przejdzie MARSZ DLA ŻYCIA i RODZINY.

Będzie jednym z WIELU marszów, które tego dnia odbędą się w miastach w całej Polsce. Jego uczestnicy po raz kolejny zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci.

Zapraszać do udziału w Marszu będą przedstawiciele organizatorów: ALEKSANDRA ANTONIAK – studentka psychologii, Fundacja Pro-Prawo do życia; ARKADIUSZ STELMACH – ojciec czwórki dzieci, Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej Instytut  im. Ks. Piotra Skargi; PIOTR PODLECKI – ojciec siedmiorga dzieci, katecheta w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Witkowicach i Centrum Placówek  Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa”, założyciel Akademii Obrońców Życia.

 

W drugiej godzinie programu

„Balet staje się prawdziwym dziełem sztuki, kiedy potrafimy wyrażać w nim poruszenie serca i uczucia duszy” (Claude- Francois Menestrier)

Czy wszystko można zatańczyć?

 Balet o.. Kawie, Król Pasterzy, Niedziele dla Tańca, Festiwal Tańców Dworskich, taneczna Hiszpania w Polsce,  taniec barokowy w Indiach (!), tango, Spotkania na których nie tylko się tańczy... to tylko kilka wątków, które poruszą moi Goście: ROMANA AGNEL, tancerka, choreograf, pedagog tańca, historyk sztuki, założycielka i Dyrektor jedynego w Polsce profesjonalnego Baletu Dworskiego CRACOVIA DANZA oraz AGNIESZKA MALATYŃSKA- STANKIEWICZ, dziennikarka,  Redaktor Naczelny portalu PolskaMuza.eu, Impresario Cracovia Danza.

 

ZAPRASZAM!

POSŁUCHAJ: http://www.radiokrakow.pl/www/index.nsf/OnLine/